Zákaznícka zóna

Anglická konverzácia
5* 1 hodnotenie

Vybrať termín

Kurz je zameraný na konverzačnú angličtinu a je určený všetkým, ktorí už majú znalosti jazyka, no chcú sa zdokonaľovať v konverzácii a rozvíjať si tak slovnú zásobu. Pri učení sa cudzieho jazyka je dôležité dokázať v tomto jazyku myslieť a bez prekážok hovoriť. Hodiny anglickej konverzácie sú preto vedené v malej skupine, kde v atmosfére dôvery môžeme hovoriť bez obáv, že urobíme chybu. Rozprávame sa na témy, ktoré nás zaujímajú a ktoré využijeme v bežnom živote, a súčasťou hodiny je aj práca v dvojiciach na maximálne precvičenie konverzačných zručností.
Angličtina pre mamičky Happy Stupava

Hodiny sú moderované lektorkou, ktorá vopred udá tému každej lekcie a samotnú konverzáciu už mamičky vedú v angličtine, v prirodzenom toku, v uvoľnenej atmosfére „english clubu“, kde ich lektorka iba usmerní, prípadne opraví chyby. Podľa potreby si zopakujeme aj niektoré gramatické javy, hlavný dôraz sa však kladie na rozširovanie slovnej zásoby a samotnú konverzáciu. Kurz je vhodný pre všetkých od úrovne mierne pokročilý a vyššie. Lekcie bez detí prebiehajú v podvečerných hodinách, kurz pre mamičky s deťmi na hodine je doobeda.

Anglická konverzácia pre mamičky
Kurz určený pre všetky mamy, ktoré chcú aj počas starostlivosti o dieťatko zlepšiť svoje jazykové schopnosti alebo ich udržať aktívne. V malej skupine spolu s inými mamičkami za prítomnosti detí preberáme témy, ktoré nás zaujímajú, bez obáv, že urobíme chybu. Podľa potreby si zopakujeme aj niektoré gramatické javy, hlavný dôraz sa však kladie na rozširovanie slovnej zásoby a samotnú konverzáciu. Kurz je vhodný pre úroveň znalosti jazyka mierne pokročilý a vyššie, náročnosť hodiny však prispôsobíme skupine. Počas hodiny detičky ležia, štvornožkujú alebo sa hrajú voľne v priestore, môžu si prípadne aj pospať v kočíku na terase. Účasť na kurze vyžaduje toleranciu voči pohybu detí počas hodiny. Výhodou kurzu je, že si mamičky môžu na lekcie zobrať so sebou svoje bábätká, ktoré majú počas kurzu celý čas pri sebe. Stretnete u nás iné mamičky s bábätkami, získate nové kontakty, nové vzťahy, podporíte svoje jazykové znalosti a komunikačné schopnosti

Čo si treba priniesť so sebou a čo je dôležité počas hodiny?
Na hodinu pre mamičky s bábätkom si zoberte pre svoje dieťatko jeho obľúbenú hračku, deku alebo podložku na hranie.

Je možnosť nahradiť si vymeškanú hodinu z kurzu?
V prípade, že nemôžete absolvovať niektorú lekciu svojho kurzu v riadnom termíne, máte možnosť ospravedlniť sa z tejto lekcie cez Vašu zákaznícku zónu - najneskôr do začiatku lekcie. Za každú vynechanú a ospravedlnenú lekciu si môžete vybrať náhradný termín - opäť cez svoju Zákaznícku zónu. Náhradné hodiny je možné čerpať iba do ukončenia Vášho kurzu, po ukončení kurzu budú hodiny vynulované. Náhradné hodiny majú limitovaný počet a ich kapacita je uvedená v rezervačnom systéme. Viac informácii tu.

Čo na kurz hovoria absolventi?

Marcela

5*

Kurz Anglická konverzácia vysoko prevýšil moje očakávania. Lektorka Janka vždy pripraví zaujímavé témy, na hodinách opakujeme aj gramatiku a vysvetľujeme si novú slovnú zásobu. Nálada na týchto hodinách je uvoľnená, motivujúca, každý dostane svoj priestor na hovorenie. Na každú lekciu sa teším a určite budem v kurze pokračovať.

Aktuálne termíny

Anglická konverzácia

Prebiehajúce termíny

pondelok, 19.15 - 20:45 hod.
09. 09. 2019 - 11. 11. 2019 (kalendár)
lektor: Jana Čikelová (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (56,00 €)

posledné miesto, zostáva 8 lekcií

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.