Zákaznícka zóna

Grafomotorika, vývin a rozvoj. Prednáška.

Vybrať termín

Interaktívna prednáška o rozvoji grafomotorických zručností dieťaťa. Ukážeme si konkrétne námety a cvičenia na podporu grafomotorických zručností. Vyskúšate si rôzne farbičky, pastelky, voskovky, nožnice a ďalšie pomôcky, hry, ktoré podporujú rozvoj grafomotoriky. Pre rodičov detí od 1 roka. Prednášku pripravila a vedie špeciálna pedagogička Katarína Kubasová.
-názov kurzu-

Interaktívna prednáška o rozvoji grafomotorických zručností dieťaťa. Ako súvisí rozvoj jemnej motoriky a grafomotoriky? Ako rozvíjať koordináciu  oko – ruka? Prečo je dôležité, aby deti kreslili už od útleho detstva? Aké grafomotorické aktivity sú vhodné v akom veku? Aký formát papieru a kresliaceho materiálu sú vhodné v akom veku? Kedy riešiť správny úchop? Aký vplyv má správny úchop na plynulosť písania v škole? Na tieto a na množstvo ďalších otázok dostanete odpoveď.

Ukážeme si konkrétne námety a cvičenia na podporu grafomotorických zručností. Prednáška pre rodičov detí už od 1 roka. Prednášku pripravila a vedie špeciálna pedagogička Katarína Kubasová.Termín prednášky: sobota 13.10.2018 od 9:30 hod.

Aktuálne termíny

Grafomotorika, vývin a rozvoj. Prednáška.

Prebiehajúce termíny

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.