Zákaznícka zóna

Individuálne lekcie - Pilates

Vybrať termín

Individuálne lekcie sú šité na mieru, majú výhodu, že sa lektorka venuje počas celej hodiny výlučne Vám a prispôsobuje lekciu Vašim potrebám. Individuálne lekcie začínajú konzultáciou k Vášmu zdravotnému stavu a Vašim očakávaniam, na základe nej sa odvíja nastavenie Vášho cvičenia.
happy-individualne-lekcie-pilates-v-stupave.jpg

Individuálne lekcie sú vhodné pre všetkých, ktorí sa necítia pohodlne na skupinových lekciách, alebo majú ťažkosti pohybového aparátu, ktoré chcú riešiť individuálne. Cvičenia individuálnych lekcií nenahrádzajú fyzioterapiu, ale môžu byť výborným doplnkom na jej podporu. Lektorky sú skúsené, trpezlivé a s ich prístupom postupne pocítite pozitívne účinky cvičení na vlastnom tele. Individuálne hodiny prebiehajú výlučne v priestoroch centra HAPPY, v časoch rezervovaných cez prihlášku. Na tieto lekcie sa nevzťahuje možnosť ospravedlnenia lekcie a náhrady v inom termíne.

 

Individuálne lekcie Pilatesu ponúkame v piatky, v čase 9:00, 10:00 alebo 19:15 hod. Pre rezerváciu konkrétneho termínu, nás kontaktujte mailom: happy@jaspis.sk

Aktuálne termíny

Individuálna lekcia - Pilates

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.