Zákaznícka zóna

Joga pre deti
5 hviezdičiek 1 hodnotenie

Cvičenie jogy deťom prináša RADOSŤ, POHYB a SEBAVEDOMIE. Joga deťom pomáha lepšie vnímať svoje telo a rešpektovať seba aj svoje okolie v nesúťažnom prostredí. Živé deti ukľudní, a málo aktívne naopak povzbudí k činnosti. Deti zostávajú na hodine bez rodiča.

-názov kurzu-

Jogové hodiny pre deti sú úplne odlišné od jogových lekcií pre dospelých. Jogové pozície s deťmi cvičíme skôr dynamicky, bez výdrží, s cieľom, aby lekcia pre ne bola plná zábavy, radosti a prirodzeného pohybu. Súčasťou každej hodiny sú aj dýchacie cvičenia a relaxácia. Používame aj rôzne spestrenia, napr. jogové karty, hru s kamienkami, pierka, aromaterapiu, či hravé masáže.

Joga pre deti vo veku 7-10 rokov

Deti sa hravou formou naučia základy jogových asán (pozícií), ktoré sú prispôsobené ich veku a vnímaniu. Hodiny sú pre deti zábavnou aktivitou, cieľom je stráviť podnetnú lekciu, ktorá prinesie deťom radosť z pohybu.

Termíny budú vypísané vždy na 10 hodín. Lekcia trvá 45 minút.

V každom kurze pre deti je zahrnutá je 1 HODINA ZDARMA, ktorá slúži ako náhradná hodina (čiže je to jedna hodina naviac vo vybranom kurze), ak ste nejakú hodinu vynechali, alebo ako bonusová hodina, ak ste navštevovali celý kurz.

Ako prebieha hodina, na ktorej je dieťa bez rodiča?

Rodičia svoje dieťa na kurz privedú a odovzdajú osobne lektorke na začiatku lekcie, vyzdvihnúť si dieťa prídu z krúžku opäť osobne na konci lekcie. Počas lekcie deti pracujú samé s lektorkou, rodičia môžu využiť priestory HAPPY a urobiť si čaj/kávičku v kuchynke, či oddýchnuť si na terase.

Jogové hry - spoločné hodiny pre deti aj rodičov

Jogové hry sú vhodné pre deti vo veku 5 - 8 rokov, zaraďujeme ich do programu 1x mesačne v piatky popoludní. Jogové hry pre deti a rodičov nie sú uzavretým kurzom, na každú lekciu sa treba prihlásiť samostatne, rezervujte, prosím, iba 1 spoločné miesto na hodine pre dieťa+rodič.

U detí je najdôležitejšia podpora ich prirodzeného pohybu. Pri lekciách sa venujeme hlavne vytváraniu správnych pohybových návykov, rozvoju rovnováhy a vnímania telesného ťažiska, posilneniu väzby rodič + dieťa. Dieťa cvičí vždy s jedným z rodičov. Rodičia počas hodiny aktívne asistujú a postupom času sa detičky osamostatnia, napredujú a mnohé cviky zvládnu samé. Ak dieťa zvolí iba formu pozorovania, necháme ho prirodzene sa zapojiť vtedy, keď samo bude chcieť. Najdôležitejšie z celej lekcie je to, aby sa dieťa aj rodič cítili počas hodiny príjemne a aby tak spoločne strávený čas bol pre všetkých prínosom.

Lekcia trvá 45 minút. Hodiny sú pre deti zábavnou aktivitou, cieľom je stráviť podnetnú lekciu, ktorá prinesie deťom radosť z pohybu.

Čo si treba priniesť so sebou a čo je dôležité počas hodiny?

Na hodiny je dobré dieťa aj seba obliecť do pohodlného oblečenia, cvičí sa naboso. Je veľmi potrebné počúvať inštrukcie lektorky a dbať na bezpečnosť svojho dieťaťa počas hodiny. Lekcie vedie certifikovaná lektorka detskej jogy.

Bezpečnosť

Počas hodiny by dieťa nemalo v žiadnom prípade mať v ústach žuvačku ani cukrík. Napiť sa počas hodiny je úplne v poriadku. Rodičia sa snažia predchádzať úrazom a detským sporom počas lekcie. Lekcie navštevujú iba zdravé deti a zdraví rodičia.

Rezervácia miesta v kurze

Samotná rezervácia miesta na lekciu je záväzná. Vzhľadom k obmedzenému počtu voľných miest, je Vaše miesto po potvrdení rezervácie pre ostatných klientov nedostupné, aby sa naň nemohol nikto iný prihlásiť. Jogové hry pre deti a rodičov nie sú uzavretým kurzom, na každú lekciu sa treba prihlásiť samostatne, rezervujte, prosím, iba 1 spoločné miesto na hodine pre dieťa+rodič.

Zobraziť bližší popis

Aktuálne termíny pre

Joga pre deti

Prebiehajúce termíny

štvrtok, 17:00 - 17:45 hod., vek 7-10 rokov
14.03. - 06.06.2019 (kalendár)
lektor: Marcela Ševčíková Hanková (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (9,00 €)

voľné miesta: 3 / zostávajúce lekcie: 2

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Mgr. Katarina Palenikova

5 hviezdičky

Výborne pre deti, deti sú nadšene a spokojne :). Ďakujeme.

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.