Zákaznícka zóna

Joga pre deti
5 hviezdičiek 1 hodnotenie

Cvičenie jogy deťom prináša RADOSŤ, POHYB a SEBAVEDOMIE. Joga deťom pomáha lepšie vnímať svoje telo a rešpektovať seba aj svoje okolie v nesúťažnom prostredí. Živé deti ukľudní, a málo aktívne naopak povzbudí k činnosti. Deti zostávajú na hodine bez rodiča.

-názov kurzu-

Jogové hodiny pre deti sú úplne odlišné od jogových lekcií pre dospelých. Jogové pozície s deťmi cvičíme skôr dynamicky, bez výdrží, s cieľom, aby lekcia pre ne bola plná zábavy, radosti a prirodzeného pohybu. Súčasťou každej hodiny sú aj dýchacie cvičenia a relaxácia.

Joga pre deti vo veku 9-11 rokov

Deti sa hravou formou naučia základy jogových asán (pozícií), ktoré sú prispôsobené ich veku a vnímaniu. Hodiny sú pre deti zábavnou aktivitou, cieľom je stráviť podnetnú lekciu, ktorá prinesie deťom radosť z pohybu.

Ako prebieha hodina, na ktorej je dieťa bez rodiča?

Rodičia svoje dieťa na kurz privedú a odovzdajú osobne lektorke na začiatku lekcie, vyzdvihnúť si dieťa prídu z krúžku opäť osobne na konci lekcie. Počas lekcie deti pracujú samé s lektorkou, rodičia môžu využiť priestory HAPPY a urobiť si čaj/kávičku v kuchynke, či oddýchnuť si na terase.

 

Čo si treba priniesť so sebou a čo je dôležité počas hodiny?

Na hodiny prichádza dieťa v športovom oblečení, cvičí sa naboso. Lekcie vedie certifikovaná lektorka detskej jogy.

Bezpečnosť

Počas hodiny by dieťa nemalo v žiadnom prípade mať v ústach žuvačku ani cukrík. Napiť sa počas hodiny je úplne v poriadku. Lekcie navštevujú iba zdravé deti.

Rezervácia miesta v kurze a náhradné hodiny

Kurz je vedený v uzavretej skupine, s presne stanoveným časom, termínom začiatku a konca - celý kurz trvá zvyčajne 10 týždňov. Ak je termínoch kurzu štátny sviatok, alebo školské prázdniny, hodina sa neučí a nie je zarátaná do ceny kurzy. Samotná rezervácia miesta v kurze je záväzná. Rezervácia miest je pre nás veľmi podstatný a dôležitý fakt pri plánovaní, zaradení do rozvrhu a spustení každého kurzového programu. Vzhľadom k obmedzenému počtu voľných miest, je Vaše miesto po potvrdení rezervácie pre ostatných klientov nedostupné, aby sa naň nemohol nikto iný prihlásiť.

V každom kurze je možné nahradiť si 2 vymeškané hodiny v inom kurze. Z organizačných dôvodov nebude možné preniesť si vymeškané lekcie do nového kurzu. V prípade vymeškania viacerých lekcií zo zdravotných dôvodov, Vám vyjdeme v ústrety do maximálnej možnej miery. Kontaktujte nás, prosím, čo najskôr e-mailom: happy@jaspis.sk.

Zobraziť bližší popis

Aktuálne termíny pre

Joga pre deti

Prebiehajúce termíny

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Mgr. Katarina Palenikova

5 hviezdičky

Výborne pre deti, deti sú nadšene a spokojne :). Ďakujeme.

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.