Zákaznícka zóna

Výtvarné aktivity
5 hviezdičiek 5 hodnotení

Výtvarné aktivity podporujú rozvoj grafomotorických zručností, tvorivosti, citu pre farebnosť, ale aj postupnosti krokov a trpezlivosť.

Výtvarné aktivity Stupava

Deti sa postupne zoznamujú s rôznymi výtvarnými technikami a materiálmi, aktivity sú prispôsobené veku a zručnosti detí. Počas hodiny sa spravidla deti venujú dvom rôznym témam, medzi ktorými sa uvoľnia hrou s motorickými hračkami. Diela z hodín sú jedinečné a originálne, deti si s hrdosťou odnášajú vlastnoručne zhotovené umenie. Počas kurzu sa deti oboznámia s prácou s farbami, štetcami, lepidlom, nožnicami, maľovaním rôznymi netradičnými technikami (guľôčky, hračky, trhané papiere) a pod. Kurz podporuje aj sociálne zručnosti, deti v malom kolektíve a pokojnej atmosfére, majú možnosť spoznávať aj svoje okolie a nových kamarátov.
 

Ako prebieha hodina, na ktorej je dieťa bez rodiča (vo veku 4- 6 rokov)?

Rodičia svoje dieťa na kurz privedú a odovzdajú lektorke na začiatku lekcie, vyzdvihnúť si dieťa prídu z krúžku opäť osobne na konci lekcie. Každá hodina má pevnú štruktúru, založenú na striedaní aktivít tak, aby deti aj bez rodičov dokázali hodinu zvládnuť. Lekcia trvá 45 minút. Počas kurzu deti pracujú s rôznymi materiálmi a technikami. Zvyčajne lektorka udá tému a vedie deti k aktívnemu spracovaniu, tak aby podporila ich tvorivosť, grafomotorické zručnosti a cítenie farebnosti. Hodiny sú pre deti zábavnou aktivitou, cieľom je stráviť podnetnú lekciu, ktorá pomôže rozvíjať samostatnú prácu s výtvarnými technikami a prinesie deťom radosť z tvorenia. Lektorkou je učiteľka výtvarnej výchovy, ktorá sa tomuto povolaniu venuje profesionálne a aktívne podporuje výtvarný talent detí.

Ako prebieha hodina, na ktorej je dieťa v sprievode rodiča (vo veku 2 - 4 roky)?

Rodič aktívne s dieťatkom spolupracuje, užíva si s dieťatkom tvorenie a podporuje ho v samostatnosti. Lekcia trvá 60 minút. Počas kurzu deti pracujú s rôznymi materiálmi a technikami. Hodiny sú pre deti zábavnou aktivitou, sú prispôsobené zručnostiam a veku detí, prinášajú deťom radosť z tvorenia. Lektorka je skúsená výtvarníčka, divadelníčka a šperkárka, plná tvorivých nápadov, lekcie s ňou sú ozajstným zážitkom.

Čo si treba priniesť so sebou a čo je dôležité počas hodiny?

Na hodiny je dobré dieťatko obliecť do pohodlného oblečenia, vhodná je aj zásterka alebo pracovné oblečenie.

Rezervácia miesta v kurze a náhradné hodiny

Kurz je vedený v uzavretej skupine, s presne stanoveným časom, termínom začiatku a konca - celý kurz trvá zvyčajne 10 týždňov. Ak je termínoch kurzu štátny sviatok, alebo školské prázdniny, hodina sa neučí a nie je zarátaná do ceny kurzy. Samotná rezervácia miesta v kurze je záväzná. Rezervácia miest je pre nás veľmi podstatný a dôležitý fakt pri plánovaní, zaradení do rozvrhu a spustení každého kurzového programu. Vzhľadom k obmedzenému počtu voľných miest, je Vaše miesto po potvrdení rezervácie pre ostatných klientov nedostupné, aby sa naň nemohol nikto iný prihlásiť.

V každom kurze je možné nahradiť si 2 vymeškané hodiny v inom kurze. Z organizačných dôvodov nebude možné preniesť si vymeškané lekcie do nového kurzu. V prípade vymeškania viacerých lekcií zo zdravotných dôvodov, Vám vyjdeme v ústrety do maximálnej možnej miery. Kontaktujte nás, prosím, čo najskôr e-mailom: happy@jaspis.sk.

Zobraziť bližší popis

Aktuálne termíny pre

Výtvarné aktivity

pondelok, 15:30 - 16:15 hod.
09.09. - 11.11.2019 (kalendár)
lektor: Veronika Zárecká (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (45,00 €)

voľné miesta: 4

Prebiehajúce termíny

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Anna Kavická

5 hviezdičky

Na Výtvarné aktivity s Veronikou chodíme už tretí rok. Je to najobľúbenejší krúžok mojej dcéry. Páči sa nám odborný ale zároveň hravý spôsob výučby. Výtvarné aktivity sú veľmi kreatívne, z ktorých máme doma už veľa krásnych diel.

Marcela Suchá

5 hviezdičky

Vo vašom centre naštevujeme viaceré kurzy. Chcela by som sa poďakovať vašim lektorkám za milý, profesionálny a individuálny prístup k detičkám. Som rada že je u vás vytvorený priestor aby sa detičky pohrali a tak si maminy mohli trošku poklebetiť pri káve či čajíku. Ďakujem že svojím prístupom robíte naše dni príjemnejšie a viac HAPPY!

Erika Schererova

5 hviezdičky

Mile, profesionalne a prijemne vystupovanie Zuzky na vytvarnickom kurze, mozem len odporucit a urcite sa prihlasime na niektory z kurzov

Monika Hrešková

5 hviezdičky

S výukou sme boli spokojní a chceli by sme nadalej navštevovať kurz. Prajem všetko dobré do Nového roku.

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.