Zákaznícka zóna

Zdravé nôžky
5 hviezdičiek 1 hodnotenie

Cvičenie je zamerané na posilnenie svalov klenby nohy, na pomoc pri plochých nohách, vpadnutých členkoch, chybnom držaní tela a na spevnenie centra tela. Cvičenie prebieha naboso, používame rôzne pomôcky ako akupresúrny ježko, loptičky, overball a rôzne drobné predmety. Deti sa naučia hravou formou spoznať svoje nôžky a pomocou masáže stimulovať svaly chodidla.

-názov kurzu-

Detské chodidlo je jednou z najkomplikovanejších častí tela, má 26 kostí a veľa nervových zakončení. Chodidlá sú mäkké, ohybné, doslova ako vankúšiky. Pravidelným cvičením a posilovaním svalov chodidiel môžme spoločne zlepšiť a podporiť zdravý vývoj detskej nožičky.

Čo si treba priniesť so sebou?

Na cvičenie treba dieťatko aj seba obliecť do pohodlného športového oblečenia, na nôžky stačia ponožky, keďže väčšinu cvikov je vhodné robiť naboso.

Aká je úloha rodiča počas lekcie?

Pre plnohodnotnú hodinu je dobré, ak rodičia spolupracujú s lektorkou, spievajú, recitujú riekanky, zapájajú sa aktívne do cvičenia, vtedy to detičky prirodzene motivuje na spoluprácu. Ak napriek tomu dieťatko zvolí iba formu pozorovania, do cvičenia ho nenútime a necháme ho prirodzene sa zapojiť vtedy, keď samo bude chcieť. Najdôležitejšie z celej lekcie je to, aby sa dieťatko aj rodič cítili počas hodiny príjemne a aby tak spoločne strávený čas bol pre všetkých prínosom.

Bezpečnosť

Počas hodiny neodporúčame dieťatko kŕmiť, nemalo by v žiadnom prípade mať v ústach žuvačku ani cukrík. Napiť sa počas hodiny je úplne v poriadku. Rodičia sa snažia predchádzať úrazom a detským sporom počas lekcie. Lekcie navštevujú iba zdravé deti a zdraví rodičia.

Rezervácia miesta v kurze a náhradná hodina

Kurz je vedený v uzavretej skupine, s presne stanoveným časom, termínom začiatku a konca - celý kurz trvá zvyčajne 10 týždňov. Ak je termínoch kurzu štátny sviatok, alebo školské prázdniny, hodina sa neučí a nie je zarátaná do ceny kurzy. Samotná rezervácia miesta v kurze je záväzná. Rezervácia miest je pre nás veľmi podstatný a dôležitý fakt pri plánovaní, zaradení do rozvrhu a spustení každého kurzového programu. Vzhľadom k obmedzenému počtu voľných miest, je Vaše miesto po potvrdení rezervácie pre ostatných klientov nedostupné, aby sa naň nemohol nikto iný prihlásiť.

V každom kurze je možné nahradiť si 2 vymeškané hodiny v inom kurze. Z organizačných dôvodov nebude možné preniesť si vymeškané lekcie do nového kurzu. V prípade vymeškania viacerých lekcií zo zdravotných dôvodov, Vám vyjdeme v ústrety do maximálnej možnej miery. Kontaktujte nás, prosím, čo najskôr e-mailom: happy@jaspis.sk.

Hodiny vedie certifikovaná lektorka detských kurzov.

Zobraziť bližší popis

Aktuálne termíny pre

Zdravé nôžky

utorok, 14:30 - 15:15 hod., vek 3-4 roky
10.09. - 12.11.2019 (kalendár)
lektor: Naďa Beňková (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (45,00 €)

voľné miesta: 10

streda, 9:30 - 10:15 hod.
11.09. - 13.11.2019 (kalendár)
lektor: Zuzana Adamíková (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (40,50 €)

voľné miesta: 10

streda, 10:30 - 11:15 hod., vek 2,5 - 3,5 roka
11.09. - 13.11.2019 (kalendár)
lektor: Zuzana Adamíková (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (40,50 €)

voľné miesta: 8

Prebiehajúce termíny

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.