Zákaznícka zóna

Bežecká škola pre ženy
5 hviezdičiek 2 hodnotenia

Chceli by ste mať aj na materskej možnosť ísť si zabehať, zatiaľ čo sa o vaše dieťatko postará skúsená opatrovateľka? Radi by ste začali s pravidelným behom, potrebujete však trochu nakopnúť s podporou skupiny a pod vedením lektorky, bývalej reprezentantky v atletike? Hodiny so strážením detičiek máme doobeda, podvečer sú hodiny iba pre ženy, bez stráženia detí. Pridajte sa, začnite behať a užite si spoločný tréning.

-názov kurzu-

Bežecká škola umožní aj tým, ktoré behávajú pravidelne, zlepšiť bežeckú techniku a zapracovať na svojej kondícii. Po odovzdaní detičiek opatrovateľke začneme tréning kvalitným zahriatím, rozcvičkou a bežeckou abecedou, následne budeme rozvíjať bežeckú rýchlosť a vytrvalosť. Hodiny prebiehajú v exteriéri v okolí HAPPY, v prípade silného dažďa zaradíme kondičné a posilňovacie cvičenie v interiéri.

Mamín/bežkýň môže byť až 12, ale detí na opatrovanie môžeme zobrať najviac 8. Prosím, dajte nám vedieť, či sa prihlasujete aj spolu s dieťatkom.

Na tréning odporúčame priniesť si kvalitnú bežeckú obuv a pohodlné športové oblečenie podľa aktuálneho počasia. Kurz je vhodný pre úplné začiatočníčky, aj pre skúsenejšie bežkyne či bežcov, v prípade potreby sa počas tréningu rozdelíme na dve skupiny.

​Sú nejaké zdravotné obmedzenia pre tento kurz?

Skupinové cvičenie je určené zdravým ľuďom. Neodporúča sa cvičiť so zvýšenou teplotou, virózou. Individuálnu kondíciu ako aj to, kedy začať s behom po pôrode odporúčame konzultovať s lekárom.

Čo si treba priniesť a čo je dôležité počas hodiny?

Prineste pre svoje dieťatko obľúbenú hračku, či knižku, do HAPPY priveďte svoje dieťa iba v dobrom zdravotnom stave, najedené a vhodne oblečené. Deti strávia s opatrovateľkou 45 minút, pre prípad potreby nechajte svojmu dieťatku náhradné oblečenie, prípadne fľašku s nápojom označenú menom dieťatka.

Rezervácia miesta na kurze a náhradná hodina

Kurz je uzavretý, s presne stanoveným časom, termínom začiatku a konca, spolu je v cene kurzu zahrnutých 10 lekcií. Samotná rezervácia miesta v kurze je záväzná a po jej potvrdení nie je možné sa z neho odhlásiť. Rezervácia miest je pre nás veľmi podstatný a dôležitý fakt pri plánovaní a spustení každého kurzového programu. Vzhľadom k obmedzenému počtu voľných miest, je Vaše miesto po potvrdení rezervácie pre ostatné mamičky už nedostupné.

Z každého kurzu si môžete nahradiť až 2 vymeškané lekcie, kedykoľvek počas trvania Vášho kurzového programu. Nahrádzať si môžete na kurzoch zodpovedajúcej úrovne. Z organizačných dôvodov nebude možné preniesť si vymeškané lekcie do nového kurzu. V prípade vymeškania viacerých lekcií zo zdravotných dôvodov Vám vyjdeme v ústrety do maximálnej možnej miery. Kontaktujte nás, prosím, čo najskôr e-mailom: happy@jaspis.sk.

Zobraziť bližší popis

Aktuálne termíny pre

Bežecká škola pre ženy

pondelok, 17:45 - 18:45 hod., bez stráženia detí
15.07. - 19.08.2019 (kalendár)
lektor: Jana Čikelová (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (30,00 €)

voľné miesta: 8

utorok, 8:30 - 9:30 hod., bez stráženia detí
16.07. - 20.08.2019 (kalendár)
lektor: Jana Čikelová (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (30,00 €)

voľné miesta: 8

Prebiehajúce termíny

štvrtok, 9:30 - 10:15 hod.
25.04. - 20.06.2019 (kalendár)
lektor: Jana Čikelová (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (20,00 €)

voľné miesta: 0 / zostávajúce lekcie: 4

pondelok, 17:45 - 18:45 hod.
13.05. - 24.06.2019 (kalendár)
lektor: Jana Čikelová (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (20,00 €)

voľné miesta: 5 / zostávajúce lekcie: 5

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Zuzana Králiková

5 hviezdičky

Som velmi rada ze v Stupave vznikol napad Bezeckej skoly , aby to vyhovovalo aj maminam ktorym nema deticky kto postrazit. velmi dobry trening, skvela partia. kazda chceme urobit nieco pre seba niektora po porode zhodit zadok ci opat nabrat kondicku. Ved ide leto, chudneme do plaviek, ziadne sviatky a prezieranie nam uz nehrozi, takze mozeme ist do toho na plno. My si to uzivame a deti tiez. Urcite sa prihlasime aj na dalsi kurz. Odporucame kazdemu

Zuzana V.

5 hviezdičky

Po prvej hodine v bezeckej skole mam aj trosku svalovicu... som rada ze nieco ine budem robit ako som zvyknuta a mozno aj sama sa donutim si davat fazove treningy

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.