Zákaznícka zóna

Bežecká škola pre ženy
5 hviezdičiek 2 hodnotenia

Radi by ste začali s pravidelným behom, potrebujete však trochu nakopnúť s podporou skupiny a pod vedením lektorky, bývalej reprezentantky v atletike? Pridajte sa, začnite behať a užite si spoločný tréning.

-názov kurzu-

Bežecká škola umožní aj tým, ktoré behávajú pravidelne, zlepšiť bežeckú techniku a zapracovať na svojej kondícii. Tréning začneme kvalitným zahriatím, rozcvičkou a bežeckou abecedou, následne budeme rozvíjať bežeckú rýchlosť a vytrvalosť. Hodiny prebiehajú v exteriéri v okolí HAPPY, v prípade zlého počasia zaradíme kondičné a posilňovacie cvičenie v interiéri.

 

Na tréning odporúčame priniesť si kvalitnú bežeckú obuv a pohodlné športové oblečenie podľa aktuálneho počasia. Kurz je vhodný pre úplné začiatočníčky, aj pre skúsenejšie bežkyne či bežcov, v prípade potreby sa počas tréningu rozdelíme na dve skupiny.

​Sú nejaké zdravotné obmedzenia pre tento kurz?

Skupinové cvičenie je určené zdravým ľuďom. Neodporúča sa cvičiť so zvýšenou teplotou, virózou. Individuálnu kondíciu ako aj to, kedy začať s behom po pôrode odporúčame konzultovať s lekárom.

Rezervácia miesta v kurze a náhradné hodiny

Kurz je vedený v uzavretej skupine, s presne stanoveným časom, termínom začiatku a konca - celý kurz trvá zvyčajne 10 týždňov. Ak je termínoch kurzu štátny sviatok, alebo školské prázdniny, hodina sa neučí a nie je zarátaná do ceny kurzy. Samotná rezervácia miesta v kurze je záväzná. Rezervácia miest je pre nás veľmi podstatný a dôležitý fakt pri plánovaní, zaradení do rozvrhu a spustení každého kurzového programu. Vzhľadom k obmedzenému počtu voľných miest, je Vaše miesto po potvrdení rezervácie pre ostatných klientov nedostupné, aby sa naň nemohol nikto iný prihlásiť.

V každom kurze je možné nahradiť si 2 vymeškané hodiny v inom kurze. Z organizačných dôvodov nebude možné preniesť si vymeškané lekcie do nového kurzu. V prípade vymeškania viacerých lekcií zo zdravotných dôvodov, Vám vyjdeme v ústrety do maximálnej možnej miery. Kontaktujte nás, prosím, čo najskôr e-mailom: happy@jaspis.sk.

Zobraziť bližší popis

Aktuálne termíny pre

Bežecká škola pre ženy

streda, 7:00 - 8:00 hod.
11.09. - 13.11.2019 (kalendár)
lektor: Jana Čikelová (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (45,00 €)

voľné miesta: 8

Prebiehajúce termíny

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Zuzana Králiková

5 hviezdičky

Som velmi rada ze v Stupave vznikol napad Bezeckej skoly , aby to vyhovovalo aj maminam ktorym nema deticky kto postrazit. velmi dobry trening, skvela partia. kazda chceme urobit nieco pre seba niektora po porode zhodit zadok ci opat nabrat kondicku. Ved ide leto, chudneme do plaviek, ziadne sviatky a prezieranie nam uz nehrozi, takze mozeme ist do toho na plno. My si to uzivame a deti tiez. Urcite sa prihlasime aj na dalsi kurz. Odporucame kazdemu

Zuzana V.

5 hviezdičky

Po prvej hodine v bezeckej skole mam aj trosku svalovicu... som rada ze nieco ine budem robit ako som zvyknuta a mozno aj sama sa donutim si davat fazove treningy

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.