Zákaznícka zóna

Tehotenská a popôrodná joga
5 hviezdičiek 2 hodnotenia

Joga pomáha počas tehotenstva posilniť a natiahnuť celé telo, vytvára priestor pre rastúce bábätko, maternicu a ďalšie vnútorné orgány. Cvičenie sa venuje svalom panvového dna, správnemu držaniu tela, pomáha pri ťažkostiach s trávením, opuchmi či bolesťami chrbta. Uvoľňuje napätie a zbavuje únavy, učí správne dýchať, vnímať a rešpektovať svoje telo. Naladíte sa na svoje bábätko a venujete zaslúženú chvíľku len sebe.

-názov kurzu-

Cvičenie jogy sa odporúča až od 15. týždňa tehotenstva, so súhlasom vášho gynekológa. Kurz gravid jogy je vhodný aj po pôrode. Pomôže čo najšetrnejšie navrátiť svaly panvového dna do pôvodnej formy. Od týchto svalov sa potom odvíjajú aj brušné svaly a svaly bedrovej chrbtice. Brucho a kríže sú nosným systémom celkového držania tela. A práve tieto časti tela sú častým zdvíhaním bábätka veľmi namáhané. Cviky zároveň povzbudzujú krvný obeh, čím chránia pred vznikom trombotického ochorenia.
Cvičenie sa začína po ukončení šestonedelia, keď to lekár povolí.

Hodinu vedie certifikovaná lektorka Gravidjogy.

Čo si treba priniesť a čo je dôležité počas hodiny?

V HAPPY sú pre všetkých k dispozícii protišmykové podložky, aj deky na prikrytie po cvičení. Bude fajn, ak so sebou budete mať uterák, fľašu s vodou a pohodlné oblečenie, cvičí sa naboso. Pred každou lekciou si vypnite svoj mobilný telefón, vyhoďte žuvačku a odložte svoje starosti za dverami.

Rezervácia miesta v kurze a náhradná hodina

Kurz je vedený v uzavretej skupine, s presne stanoveným časom, termínom začiatku a konca - celý kurz trvá zvyčajne 10 týždňov. Ak je termínoch kurzu štátny sviatok, alebo školské prázdniny, hodina sa neučí a nie je zarátaná do ceny kurzy. Samotná rezervácia miesta v kurze je záväzná. Rezervácia miest je pre nás veľmi podstatný a dôležitý fakt pri plánovaní, zaradení do rozvrhu a spustení každého kurzového programu. Vzhľadom k obmedzenému počtu voľných miest, je Vaše miesto po potvrdení rezervácie pre ostatných klientov nedostupné, aby sa naň nemohol nikto iný prihlásiť.

V každom kurze je možné nahradiť si 2 vymeškané hodiny v inom kurze. Z organizačných dôvodov nebude možné preniesť si vymeškané lekcie do nového kurzu. V prípade vymeškania viacerých lekcií zo zdravotných dôvodov, Vám vyjdeme v ústrety do maximálnej možnej miery. Kontaktujte nás, prosím, čo najskôr e-mailom: happy@jaspis.sk.

Zobraziť bližší popis

Aktuálne termíny pre

Tehotenská a popôrodná joga

nedeľa, 16:45 - 17:45 hod.
15.09. - 17.11.2019 (kalendár)
lektor: Andrea Ďuržová (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (50,00 €)

voľné miesta: 10

Prebiehajúce termíny

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Barbora Andraskova

5 hviezdičky

S kurzom i lektorkou gravidjogy som bola velmi spokojna. Dakujem.

Zuzana :)

5 hviezdičky

S kurzom som bola velmi spokojna, bolo to velmi prijemne, lektorka sa nam venovala, bola mila a naucila ma vela o spravnom dychani, o polohach ktore su pre tehotnu prijemne a ukludnujuce. Urcite nelutujem ze som na gravidjoge bola a ak do porodu este stihnem, zucasnim sa rada znovu :). Citim sa velmi dobre, ovela sviezejsia a ohybnejsia. Prajem krasne vianoce a stastny novy rok. Urcite vas klub este navstivim a budem doporucovat dalej.

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.