Zákaznícka zóna

Joga pre začiatočníkov
5 hviezdičiek 5 hodnotení

Kurz Jogy pre začiatočníkov je vhodný pre všetkých, ktorí s jogou začínajú alebo uprednostňujú pomalšiu formu cvičenia. Hodina je zostavená z prípravných cvičení, asán (jogových pozícií) a relaxácie. Kurz je vhodný aj pre úplných začiatočníkov, či pre seniorov. Nejde o zdravotné cvičenie. V prípade zdravotných problémov, pri zraneniach a chronickej bolesti, sa prosím, poraďte so svojim lekárom.

-názov kurzu-

Jogový kurz vhodný aj pre úplných začiatočníkov. Lekcie sú zamerané na správne držanie tela a zdravý pohyb. Rozvíja flexibilitu, zbavuje telo bolesti a únavy, upokojuje myseľ, podporuje vnútorné orgány. Na záver každej hodiny príjemná relaxácia.

Sú nejaké zdravotné obmedzenia praktizovania jogy?

Skupinové cvičenie jogy je určené zdravým ľuďom. Neodporúča sa cvičiť so zvýšenou teplotou, virózou, v tehotenstve, a niektoré pozície nie sú vhodné ani počas menštruácie (na tie asány lektorky na hodinách upozornia). Joga má pre telo veľa pozitívnych účinkov, no je veľmi dôležité cvičiť správne a bezpečne, preto sa na podložku vždy postavte s rešpektom ku svojmu aktuálnemu zdravotnému stavu.

Čo si treba priniesť a čo je dôležité počas hodiny?

Ak máte vlastnú podložku, je dobré si ju priniesť, v HAPPY sú však pre všetkých k dispozícii protišmykové podložky, aj deky na prikrytie po cvičení. Bude fajn, ak so sebou budete mať uterák, fľašu s vodou a pohodlné oblečenie. Cvičí sa naboso, bez ponožiek. Pred každou lekciou si vypnite svoj mobilný telefón, vyhoďte žuvačku a nechajte svoje starosti za dverami. Počúvajte inštrukcie lektoriek a svoje vlastné telo. Neprepínajte svoje sily, nesnažte sa s nikým porovnávať ani súperiť. Počas lekcie sa sústreďte len na Vaše telo a Váš dych. Opravy lektorov berte ako dar, prijímajte ich a rešpektujte. Na začiatku je náročné sústrediť sa na všetky pokyny a inštrukcie, ale postupne si telo nové pohybové vzorce pamätá. Svoje lekcie jogy si užívajte. Joga je radosť.

Rezervácia miesta na kurze a náhradná hodina

Kurz je uzavretý, s presne stanoveným časom, termínom začiatku a konca, spolu je v cene kurzu zahrnutých 10 lekcií. Samotná rezervácia miesta v kurze je záväzná a po jej potvrdení nie je možné sa z neho odhlásiť. Rezervácia miest je pre nás veľmi podstatný a dôležitý fakt pri plánovaní, zaradení do rozvrhu a spustení každého kurzového programu. Vzhľadom k obmedzenému počtu voľných miest, je Vaše miesto po potvrdení rezervácie pre ostatných klientov nedostupné, aby sa naň nemohol nikto iný prihlásiť.

V prípade vymeškania lekcie zo zdravotných dôvodov, Vám vyjdeme v ústrety do maximálnej možnej miery. Kontaktujte nás, prosím, čo najskôr e-mailom: happy@jaspis.sk. Z každého kurzu si môžete nahradiť až 2 vymeškané lekcie, kedykoľvek počas trvania Vášho kurzového programu. Nahrádzať si môžete na kurzoch zodpovedajúcej úrovne. Z organizačných dôvodov nebude možné preniesť si vymeškané lekcie do nového kurzu.

Zobraziť bližší popis

Aktuálne termíny pre

Joga pre začiatočníkov

pondelok, 18:00 - 19:00 hod.
27.05. - 24.06.2019 (kalendár)
lektor: Marcela Ševčíková Hanková (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (25,00 €)

voľné miesta: 4

streda, 18:00 - 19:00 hod.
29.05. - 26.06.2019 (kalendár)
lektor: Marcela Pančušková (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (25,00 €)

voľné miesta: 7

utorok, 18:00 - 19:00 hod.,
09.07. - 30.07.2019 (kalendár)
lektor: Marcela Pančušková (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (20,00 €)

voľné miesta: 10 a viac

štvrtok, 18:00 - 19:00 hod.
11.07. - 01.08.2019 (kalendár)
lektor: Marcela Pančušková (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (20,00 €)

voľné miesta: 10 a viac

Prebiehajúce termíny

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Ing. Lucia Besedicova

5 hviezdičky

Výborné!!! Výborný lektor, výborný kurz, správna dávka optimizmu, energie a sily, ktorú každý potrebujeme .... Vrelo odporúčam

Ivana Izakovicova

5 hviezdičky

Kurz bol nastavevý pre zaciatocnikov tak, ako bol ponuknuty. Na prvej hodine bolo zucastnenych 15 osob, co je na zaciatocnicky kurz privela a lektor nema moznost kontrolovat vsetkych. Bolo by vhodnejsie na zaciatocnicke kurzy prijat menej zaujemcov a zvysit pocet kurzov. Ako napr. v jarnom kurze bude uz aj vo stvrtok, co je super. Som vdacna lektorovi Ivanovi za trpezlivost, vytvorenie prijemnej atmosfery a lahko humorne zdolavanie nasich zaciatocnickych pokusov.

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.