Zákaznícka zóna

Anglická konverzácia

Kurz je zameraný na konverzačnú angličtinu a je určený všetkým, ktorí už majú znalosti jazyka, no chcú sa zdokonaľovať v konverzácii a rozvíjať si tak slovnú zásobu. Pri učení sa cudzieho jazyka je dôležité dokázať v tomto jazyku myslieť a bez prekážok hovoriť. Hodiny anglickej konverzácie sú preto vedené v malej skupine, kde v atmosfére dôvery môžeme hovoriť bez obáv, že urobíme chybu. Rozprávame sa na témy, ktoré nás zaujímajú a ktoré využijeme v bežnom živote, a súčasťou hodiny je aj práca v dvojiciach na maximálne precvičenie konverzačných zručností.

Angličtina pre mamičky Happy Stupava

Hodiny sú moderované lektorkou, ktorá vopred udá tému každej lekcie a samotnú konverzáciu už mamičky vedú v angličtine, v prirodzenom toku, v uvoľnenej atmosfére „english clubu“, kde ich lektorka iba usmerní, prípadne opraví chyby. Podľa potreby si zopakujeme aj niektoré gramatické javy, hlavný dôraz sa však kladie na rozširovanie slovnej zásoby a samotnú konverzáciu. Kurz je vhodný pre všetkých od úrovne mierne pokročilý a vyššie. Lekcie bez detí prebiehajú v podvečerných hodinách, kurz pre mamičky s deťmi na hodine je doobeda.

Anglická konverzácia pre mamičky

Kurz určený pre všetky mamy, ktoré chcú aj počas starostlivosti o dieťatko zlepšiť svoje jazykové schopnosti alebo ich udržať aktívne. V malej skupine spolu s inými mamičkami za prítomnosti detí preberáme témy, ktoré nás zaujímajú, bez obáv, že urobíme chybu. Podľa potreby si zopakujeme aj niektoré gramatické javy, hlavný dôraz sa však kladie na rozširovanie slovnej zásoby a samotnú konverzáciu. Kurz je vhodný pre úroveň znalosti jazyka mierne pokročilý a vyššie, náročnosť hodiny však prispôsobíme skupine. Počas hodiny detičky ležia, štvornožkujú alebo sa hrajú voľne v priestore, môžu si prípadne aj pospať v kočíku na terase. Účasť na kurze vyžaduje toleranciu voči pohybu detí počas hodiny. Výhodou kurzu je, že si mamičky môžu na lekcie zobrať so sebou svoje bábätká, ktoré majú počas kurzu celý čas pri sebe. Stretnete u nás iné mamičky s bábätkami, získate nové kontakty, nové vzťahy, podporíte svoje jazykové znalosti a komunikačné schopnosti

Čo si treba priniesť so sebou a čo je dôležité počas hodiny?
Na hodinu pre mamičky s bábätkom si zoberte pre svoje dieťatko jeho obľúbenú hračku, deku alebo podložku na hranie.

Rezervácia miesta na kurze a náhradná hodina

Kurz je uzavretý, s presne stanoveným časom, termínom začiatku a konca, spolu je v cene kurzu zahrnutých 10 lekcií. Samotná rezervácia miesta v kurze je záväzná a po jej potvrdení nie je možné sa z neho odhlásiť. Rezervácia miest je pre nás veľmi podstatný a dôležitý fakt pri plánovaní, zaradení do rozvrhu a spustení každého kurzového programu. Vzhľadom k obmedzenému počtu voľných miest, je Vaše miesto po potvrdení rezervácie pre ostatných klientov nedostupné, aby sa naň nemohol nikto iný prihlásiť.

Z každého kurzu si môžete nahradiť až 2 vymeškané lekcie, kedykoľvek počas trvania Vášho kurzového programu. Nahrádzať si môžete na kurzoch z ponuky v rozvrhu. Z organizačných dôvodov nebude možné preniesť si vymeškané lekcie do nového kurzu. V prípade vymeškania lekcií zo zdravotných dôvodov Vám vyjdeme v ústrety do maximálnej možnej miery. Kontaktujte nás, prosím, čo najskôr e-mailom: happy@jaspis.sk.Kurz vedie profesionálna učiteľka anglického jazyka.

Zobraziť bližší popis

Aktuálne termíny pre

Anglická konverzácia

pondelok, 9:30 - 10:30 hod., s deťmi na hodine
15.07. - 19.08.2019 (kalendár)
lektor: Jana Čikelová (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (33,00 €)

voľné miesta: 8

pondelok, 19:15 - 20:15 hod., pokročilí
15.07. - 19.08.2019 (kalendár)
lektor: Jana Čikelová (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (33,00 €)

voľné miesta: 6

utorok, 19:15 . 20:15 hod. mierne pokročilí
16.07. - 20.08.2019 (kalendár)
lektor: Jana Čikelová (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (33,00 €)

voľné miesta: 6

Prebiehajúce termíny

pondelok, 19.15 - 20:15 hod.
29.04. - 17.06.2019 (kalendár)
lektor: Jana Čikelová (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (22,50 €)

voľné miesta: 3 / zostávajúce lekcie: 4

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.