Zákaznícka zóna

Pilates pre mamičky s dieťatkom na hodine
5 hviezdičiek 3 hodnotenia

Cviky sú vybraté tak, aby cvičenie bolo šetrné a rešpektovalo zmeny ženského tela, spôsobené počas tehotenstva a po pôrode. Cieľom kurzu je revitalizácia síl, návrat do fyzickej kondície pred pôrodom, relaxácia a uvoľnenie. Cvičenie je vhodné pre mamičky od 3 mesiacov po pôrode.

-názov kurzu-

Na cvičenie môžete chodiť aj s bábätkom, či malým dieťatkom. Bábätká môžu ležať v blízkosti svojich mamičiek, aby mohli pozorovať, čo sa okolo nich deje, prípadne si môžu aj pospať. Väčšie detičky sa môžu zahrať s hračkami, kresliť si alebo loziť/tmoliť sa popri maminách. Vzájomné tolerovanie pohybu detí je nevyhnutné od všetkých prítomných mamičiek. V kurze je limitovaný počet miest.

Pravidelné cvičenie pilatesu zlepší vašu kondíciu, posilní svaly chrbta, posilní svaly panvového dna, zrelaxuje vás, pomôže vám zdravo vyformovať postavu, vytiahne vás zo stereotypu a po cvičení sa budete cítiť výborne. 

​Sú nejaké zdravotné obmedzenia cvičenia pilatesu?

Skupinové cvičenie je určené zdravým ľuďom. Neodporúča sa cvičiť so zvýšenou teplotou, virózou. Pilates má pre telo veľa pozitívnych účinkov, no je veľmi dôležité cvičiť správne a bezpečne, preto sa na podložku vždy postavte s rešpektom ku svojmu aktuálnemu zdravotnému stavu.

Čo si treba priniesť a čo je dôležité počas hodiny?

V HAPPY sú pre všetkých k dispozícii protišmykové podložky, aj deky na prikrytie po cvičení. Bude fajn, ak so sebou budete mať uterák, fľašu s vodou a pohodlné oblečenie, cvičí sa naboso. Pred každou lekciou si vypnite svoj mobilný telefón, vyhoďte žuvačku a odložte svoje starosti za dverami. Prineste pre svoje dieťatko podložku/deku, na ktorú ho uložíte, prípadne obľúbenú hračku, či knižku.
Kurz vedie certifikovaná inštruktorka Pilatesu.

Rezervácia miesta v kurze a náhradná hodina

Kurz je vedený v uzavretej skupine, s presne stanoveným časom, termínom začiatku a konca - celý kurz trvá zvyčajne 10 týždňov. Ak je termínoch kurzu štátny sviatok, alebo školské prázdniny, hodina sa neučí a nie je zarátaná do ceny kurzy. Samotná rezervácia miesta v kurze je záväzná. Rezervácia miest je pre nás veľmi podstatný a dôležitý fakt pri plánovaní, zaradení do rozvrhu a spustení každého kurzového programu. Vzhľadom k obmedzenému počtu voľných miest, je Vaše miesto po potvrdení rezervácie pre ostatných klientov nedostupné, aby sa naň nemohol nikto iný prihlásiť.

V každom kurze je možné nahradiť si 2 vymeškané hodiny v inom kurze. Z organizačných dôvodov nebude možné preniesť si vymeškané lekcie do nového kurzu. V prípade vymeškania viacerých lekcií zo zdravotných dôvodov, Vám vyjdeme v ústrety do maximálnej možnej miery. Kontaktujte nás, prosím, čo najskôr e-mailom: happy@jaspis.sk.

Zobraziť bližší popis

Aktuálne termíny pre

Pilates pre mamičky s dieťatkom na hodine

pondelok, 11:30 - 12:30 hod.
09.09. - 11.11.2019 (kalendár)
lektor: Zuzana Adamíková (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (50,00 €)

voľné miesta: 6

utorok, 9:30 - 10:30 hod.
10.09. - 12.11.2019 (kalendár)
lektor: Simona Šimkovičová (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (50,00 €)

voľné miesta: 10

streda, 11:30 - 12:30 hod.
11.09. - 13.11.2019 (kalendár)
lektor: Zuzana Adamíková (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (45,00 €)

voľné miesta: 4

Prebiehajúce termíny

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Jana Bottova

5 hviezdičky

Pilates som si velmi uzila. Zuzka je skvela instruktorka, ktora vysvetluje tak, ze tomu bez problemov rozumiem.

lucia braunova

5 hviezdičky

Uplne super!

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.