Zákaznícka zóna

Pilates s diastázou

Diastáza priamych brušných svalov je stav, kedy z dôvodu silného vnútrobrušného tlaku dochádza k rozostúpeniu priamych brušných svalov. Pravá a ľavá strana svalu sa od seba oddelí a vytvorí sa tak neprirodzená medzera. Tento sval poskytuje oporu chrbtovým svalom a orgánom. Pomocou správneho dýchania a cvičenia je sa dá dosiahnuť, že priamy brušný sval bude držať pri sebe.

-názov kurzu-

Ak tehotenstvo a pôrod mali fyziologický priebeh, je možné začať s cvičením po skončení šestonedelia. V prípade, že pôrod bol vykonaný cisárskym rezom, odporúča sa s cvičením počkať minimálne 3 mesiace. Dôležité je odsúhlasenie vášho zdravotného stavu s lekárom, nakoľko človeku s diastázou hrozí pri nadmernom zaťažovaní pruh.

Sú nejaké zdravotné obmedzenia cvičenia pilatesu?

Skupinové cvičenie je určené zdravým ľuďom. Neodporúča sa cvičiť so zvýšenou teplotou, virózou, v tehotenstve, a niektoré pozície nie sú vhodné ani počas menštruácie (na tie cviky lektorky na hodinách upozornia). Pilates má pre telo veľa pozitívnych účinkov, no je veľmi dôležité cvičiť správne a bezpečne, preto sa na podložku vždy postavte s rešpektom ku svojmu aktuálnemu zdravotnému stavu.

Čo si treba priniesť a čo je dôležité počas hodiny?

V HAPPY sú pre všetkých k dispozícii protišmykové podložky, aj deky na prikrytie po cvičení. Bude fajn, ak so sebou budete mať uterák, fľašu s vodou a pohodlné oblečenie, cvičí sa naboso. Pred každou lekciou si vypnite svoj mobilný telefón, vyhoďte žuvačku a odložte svoje starosti za dverami. Kurz vedie certifikovaná inštruktorka Pilatesu.

Rezervácia miesta na kurze a náhradná hodina

Kurz je uzavretý, s presne stanoveným časom, termínom začiatku a konca, spolu je v cene kurzu zahrnutých 10 lekcií. Samotná rezervácia miesta v kurze je záväzná a po jej potvrdení nie je možné sa z neho odhlásiť. Rezervácia miest je pre nás veľmi podstatný a dôležitý fakt pri plánovaní, zaradení do rozvrhu a spustení každého kurzového programu. Vzhľadom k obmedzenému počtu voľných miest, je Vaše miesto po potvrdení rezervácie pre ostatných klientov nedostupné, aby sa naň nemohol nikto iný prihlásiť.

Z každého kurzu si môžete nahradiť až 2 vymeškané lekcie, kedykoľvek počas trvania Vášho kurzového programu. Nahrádzať si môžete na kurzoch zodpovedajúcej úrovne. Z organizačných dôvodov nebude možné preniesť si vymeškané lekcie do nového kurzu. V prípade vymeškania lekcie zo zdravotných dôvodov Vám vyjdeme v ústrety do maximálnej možnej miery. Kontaktujte nás, prosím, čo najskôr e-mailom: happy@jaspis.sk.

Zobraziť bližší popis

Aktuálne termíny pre

Pilates s diastázou

utorok, 17:00 - 17:55 hod.
11.06. - 25.06.2019 (kalendár)
lektor: Zuzana Adamíková (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (15,00 €)

voľné miesta: 0

Prebiehajúce termíny

utorok, 17:00 - 17:55 hod.
19.03. - 28.05.2019 (kalendár)
lektor: Zuzana Adamíková (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (5,00 €)

voľné miesta: 0 / zostávajúce lekcie: 1

piatok,17:00 - 17:55 hod.
29.03. - 21.06.2019 (kalendár)
lektor: Zuzana Adamíková (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (20,00 €)

voľné miesta: 5 / zostávajúce lekcie: 4

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.