Zákaznícka zóna

Powerjoga
5 hviezdičiek 38 hodnotení

Powerjoga rozvíja pružnosť, silu a uvoľnenie, zlepšuje pohybový systém, srdcovocievny a dýchací systém, podporuje imunitu a produkciu hormónov. Naučíte sa správne držať telo, vyrysujete svaly a zamerať pozornosť na seba.

-názov kurzu-

Powerjoga je zameraná na podporu hlbokého stabilizačného systému, jeho častí ako panvové dno, brušné svaly, vzpriamovače chrbtice a celkovo tak postupne posilníte celé telo. Veľkým prínosom cvičenia powerjogy je psychické uvoľnenie. Zbavíte sa stresu, napätia, naučíte sa relaxovať a odpočívať. Powerjoga je radosť.

Je powerjoga vhodná pre začiatočníkov?

Ak ste o joge zatiaľ iba počuli, prípadne chcete systematicky zdokonaľovať svoje jogové pohyby, ponúkame Vám špeciálne lekcie určené pre úplných začiatočníkov. Na lekciách postupne prejdete všetky základné polohy, ich rôzne variácie a naučíte sa zdravému jogovému pohybu krok za krokom. Pre začiatočníkov je lekcia prispôsobená pomalším tempom, jednoduchými pozíciami, aby ste sa naučili správne dýchať, správne držať telo, koncentrovať sa a uvoľniť sa.

Sú nejaké zdravotné obmedzenia praktizovania jogy?

Skupinové cvičenie jogy je určené zdravým ľuďom. Neodporúča sa cvičiť so zvýšenou teplotou, virózou, v tehotenstve, a niektoré pozície nie sú vhodné ani počas menštruácie (na tie asány lektorky na hodinách upozornia). Joga má pre telo veľa pozitívnych účinkov, no je veľmi dôležité cvičiť správne a bezpečne, preto sa na podložku vždy postavte s rešpektom ku svojmu aktuálnemu zdravotnému stavu.

Čo si treba priniesť a čo je dôležité počas hodiny?

Treba sa pripraviť na to, že na hodine sa výrazne spotíte a ak máte vlastnú podložku, je dobré si ju priniesť. V HAPPY sú však pre všetkých k dispozícii protišmykové podložky, aj deky na prikrytie po cvičení. Bude fajn, ak so sebou budete mať uterák, fľašu s vodou a pohodlné oblečenie. Cvičí sa naboso, bez ponožiek. Pred každou lekciou si vypnite svoj mobilný telefón, vyhoďte žuvačku a nechajte svoje starosti za dverami. Počúvajte inštrukcie lektoriek a svoje vlastné telo. Neprepínajte svoje sily, nesnažte sa s nikým porovnávať ani súperiť. Počas lekcie sa sústreďte len na Vaše telo a Váš dych. Opravy lektoriek berte ako dar, prijímajte ich a rešpektujte. Na začiatku je náročné sústrediť sa na všetky pokyny a inštrukcie, ale postupne si telo nové pohybové vzorce pamätá. Svoje lekcie jogy si užívajte. Joga je radosť.

Rezervácia miesta v kurze a náhradná hodina

Kurz je vedený v uzavretej skupine, s presne stanoveným časom, termínom začiatku a konca - celý kurz trvá zvyčajne 10 týždňov. Ak je termínoch kurzu štátny sviatok, alebo školské prázdniny, hodina sa neučí a nie je zarátaná do ceny kurzy. Samotná rezervácia miesta v kurze je záväzná. Rezervácia miest je pre nás veľmi podstatný a dôležitý fakt pri plánovaní, zaradení do rozvrhu a spustení každého kurzového programu. Vzhľadom k obmedzenému počtu voľných miest, je Vaše miesto po potvrdení rezervácie pre ostatných klientov nedostupné, aby sa naň nemohol nikto iný prihlásiť.

V každom kurze je možné nahradiť si 2 vymeškané hodiny v inom kurze. Z organizačných dôvodov nebude možné preniesť si vymeškané lekcie do nového kurzu. V prípade vymeškania viacerých lekcií zo zdravotných dôvodov, Vám vyjdeme v ústrety do maximálnej možnej miery. Kontaktujte nás, prosím, čo najskôr e-mailom: happy@jaspis.sk.

Zobraziť bližší popis

Aktuálne termíny pre

Powerjoga

utorok, 8:15 - 9:15 hod.
10.09. - 12.11.2019 (kalendár)
lektor: Marcela Ševčíková Hanková (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (50,00 €)

voľné miesta: 10 a viac

utorok, v čase 19:15 - 20:15
10.09. - 12.11.2019 (kalendár)
lektor: Marcela Ševčíková Hanková (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (50,00 €)

voľné miesta: 6

streda, 18:00- 19:00 hod.
11.09. - 13.11.2019 (kalendár)
lektor: Zuzana Grebečiová (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (45,00 €)

voľné miesta: 10 a viac

štvrtok, 19:15- 20:15 hod.
12.09. - 14.11.2019 (kalendár)
lektor: Marcela Ševčíková Hanková (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (45,00 €)

voľné miesta: 4

štvrtok, 8:15- 9:15 hod.
12.09. - 14.11.2019 (kalendár)
lektor: Marcela Ševčíková Hanková (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (45,00 €)

voľné miesta: 10 a viac

Prebiehajúce termíny

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Tatiana

5 hviezdičky

Marcelke velmi dakujem za kasny prvy kontakt s jogou vobec - hodiny powerjogy vedie vzdy s laskou, pozornostou, plna pozitivnej energie, ktoru okolo seba neustale siri. Vsetky cviky pekne vysvetli, tesim sa vzdy na prijemnu zaverecnu relaxaciu ale aj na rozcvicku. Radost sa spotit a popretahovat :) Uz som sa prihlasila aj na pokracovanie. Moja chrbtica, zatuhnute svaly a "kosti v bruchu" mi uz teraz dakuju! A ja opat a zakazdym podakujem Marcelke...

Mgr Miriam Suchanovská

5 hviezdičky

Dobry den, kurzy pre deticky na pohybove aktivity su skvele, roznorode, mozno by na hodinach mohol byt nejaky hudobny podmaz v ramci detskych pesniciek. Nakolko sa nam po druhy krat neusiel kurz pre zdrave nozicky, nemohol by sa otvorit este jeden kurz, nakolko syncek ma vpadnute clenky, skratene svaly, hypermobilitu velmi by nam kurzik pomohol. Dakujem za vyrozumenie. Prajem vela uspechov.

Zuzana Horňáčková

5 hviezdičky

Vždy som chcela vyskúšať powerjogu a nemožem nič iné iba Marcelke povedať veľké Ďakujem.Bol to môj prvý kontakt s jogou a určite nie posledný. Skvelý prístup a idem sa zapísať na ďalší z kurzov ktoré ponúka HAPPY.

Karin Kovárová

5 hviezdičky

Hodiny sú úžasné a som veľmi spokojná. Joga mi pomáha a vždy sa na ňu veľmi teším. Ďakujem Andrejke je super :-).

Denisa Kubištová

5 hviezdičky

Joga s Marcelkou je "TOP". Teším sa na ďalšie kurzy :)

Denisa Kubištová

5 hviezdičky

Andrejka je super cvičiteľka, snažila sa nás zasvätiť čo najlepšie do cvičenia jogy :)

Stanislava Beňová

5 hviezdičky

Powerjoga s Marcelkou je proste top! Priestory a atmosféra v Happy sú veľmi príjemné, vždy sa tam teším.

Andrea Deyer

5 hviezdičky

Vynikajuci kurz, este lepsia instruktorka (Marcelka). Vsetko dokladne vysvetlene, precvicene. Skoda, ze som nemohla dokoncit :-( Hned, ako sa mi zas bude dat, hlasim sa! :-) Nebude sa nahodou otvarat kurz Gravid jogy, alebo nejake ine cvicenie pre tehotne? Dakujem

Mária Matiko Štarková

5 hviezdičky

S kurzom som bola veľmi spokojná, vrelo odporúčam všetkým :-)

Ivana B.

5 hviezdičky

Bola som velmi spokojna na Powerjoge, cvicitelka je priam uzasna, skutocne. Urcite sa este prihlasim, len hladam, ktory termin mi bude vyhovovat. Dakujem.

Ivana Mikulášková

5 hviezdičky

Boli sme maximalne spokojne. Pacilo sa nam mala skupinka, pekne priestory a mila lektorka. Urcite sa este prihlasime

Gabriela Moricova

5 hviezdičky

Dakujem, kurz je super, dnes idem zaplatit za dalsich 7 hodin. Som spokojna s lektorkou, casom aj priestorom.

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.