Zákaznícka zóna

Relaxačná joga
5 hviezdičiek 1 hodnotenie

Cieľom tohto kurzu je priniesť cvičiacim príjemný pocit uvoľnenia od každodenného stresu, ľahké pretiahnutie a posilnenie tela, a tiež chuť do ďalšej lekcie. Cvičí sa v princípoch jogovej terapie, v pomalom tempe, aby sme precvičili celé telo a zároveň sa naučili vnímať svoje možnosti. Lekcia je ukončená záverečnou relaxáciou.

-názov kurzu-

Relax joga - pomalá, vhodná aj pre úplných začiatočníkov. Oddychová, príjemná lekcia, bez výraznej námahy, iba jemné naťahovanie a uvoľňovanie. Kurz je zameraný na odbúravanie napätia, uvoľnenie a relaxáciu. Jemné pohyby podporujú flexibilitu, upokojujú myseľ, podporujú vnútorné orgány. Na záver každej hodiny príjemná relaxácia.

Sú nejaké zdravotné obmedzenia praktizovania jogy?

Skupinové cvičenie jogy je určené zdravým ľuďom. Neodporúča sa cvičiť so zvýšenou teplotou, virózou, v tehotenstve, a niektoré pozície nie sú vhodné ani počas menštruácie (na tie asány lektorky na hodinách upozornia). Joga má pre telo veľa pozitívnych účinkov, no je veľmi dôležité cvičiť správne a bezpečne, preto sa na podložku vždy postavte s rešpektom ku svojmu aktuálnemu zdravotnému stavu.

Čo si treba priniesť a čo je dôležité počas hodiny?

Ak máte vlastnú podložku, je dobré si ju priniesť, v HAPPY sú však pre všetkých k dispozícii protišmykové podložky, aj deky na prikrytie po cvičení. Bude fajn, ak so sebou budete mať uterák, fľašu s vodou a pohodlné oblečenie. Cvičí sa naboso, bez ponožiek. Pred každou lekciou si vypnite svoj mobilný telefón, vyhoďte žuvačku a nechajte svoje starosti za dverami. Počúvajte inštrukcie lektoriek a svoje vlastné telo. Neprepínajte svoje sily, nesnažte sa s nikým porovnávať ani súperiť. Počas lekcie sa sústreďte len na Vaše telo a Váš dych. Opravy lektoriek berte ako dar, prijímajte ich a rešpektujte. Na začiatku je náročné sústrediť sa na všetky pokyny a inštrukcie, ale postupne si telo nové pohybové vzorce pamätá. Svoje lekcie jogy si užívajte. Joga je radosť.

Rezervácia miesta v kurze a náhradná hodina

Kurz je vedený v uzavretej skupine, s presne stanoveným časom, termínom začiatku a konca - celý kurz trvá zvyčajne 10 týždňov. Ak je termínoch kurzu štátny sviatok, alebo školské prázdniny, hodina sa neučí a nie je zarátaná do ceny kurzy. Samotná rezervácia miesta v kurze je záväzná. Rezervácia miest je pre nás veľmi podstatný a dôležitý fakt pri plánovaní, zaradení do rozvrhu a spustení každého kurzového programu. Vzhľadom k obmedzenému počtu voľných miest, je Vaše miesto po potvrdení rezervácie pre ostatných klientov nedostupné, aby sa naň nemohol nikto iný prihlásiť.

V každom kurze je možné nahradiť si 2 vymeškané hodiny v inom kurze. Z organizačných dôvodov nebude možné preniesť si vymeškané lekcie do nového kurzu. V prípade vymeškania viacerých lekcií zo zdravotných dôvodov, Vám vyjdeme v ústrety do maximálnej možnej miery. Kontaktujte nás, prosím, čo najskôr e-mailom: happy@jaspis.sk.

Zobraziť bližší popis

Aktuálne termíny pre

Relaxačná joga

nedeľa, 19:15 - 20:15 hod.
15.09. - 17.11.2019 (kalendár)
lektor: Andrea Ďuržová (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (50,00 €)

voľné miesta: 10 a viac

Prebiehajúce termíny

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Ing. Lucia Besedicova

5 hviezdičky

Andrejka ukázala ako dokáže pokoj a pohoda posunúť každého tam, kam potrebuje a dáva nám energiu do celého týždňa ...namaste

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.