Zákaznícka zóna

Od začiatku správne - joga.
5* 1 hodnotenie

Vybrať termín

Workshop pre všetkých, ktorí sa chcú dozvedieť o joge a cvičení viac ako na bežných hodinách. Naučíte sa ako cvičiť bezpečne, šetrne, s rešpektom ku svojmu telu a dozviete sa zaujímavé informácie o histórii a vývoji jogy. Tento workshop môže byť začiatkom Vašej jogovej cesty alebo výborným darčekom pre niekoho na kom Vám záleží. Miesto na workshope je potrebné rezervovať vopred, miesta sú limitované.
-názov kurzu-

 

Ak Vás vždy lákalo vedieť odkiaľ joga pochádza, ako sa vyvíjala, prečo je dobré ju cvičiť a ako ju cvičiť bezpečne a zdravo aj v domácom prostredí, určite si tento workshop užijete. Prejdeme si základné pozície z hľadiska správneho prevedenia aj účinkov na telo, vytvoríme si spolu jednoduchú zostavu a na záver nás čaká krátka meditácia na uvoľnenie mysle aj tela. Budeme aj cvičiť, príďte v pohodlnom oblečení a s dobrou náladou. 

Tento workshop sa bude niesť v uvoľnenej nálade, mal by byť pekným motivačným štartom pre správne cvičenie jogy. Na workshope budú pre každého k dispozícii jogové podložky, deky aj pomôcky, rovnako ako drobné občerstvenie a pitný režim. Nalaďte sa na jogu aj sami na seba, čaká nás príjemný jogový večer.

Ak chcete účasť na workshope kúpiť ako darček, prosím, kontaktujte nás pre vystavenie darčekovej poukážky mailom: happy@jaspis.sk.

Aktuálne termíny

Od začiatku správne - joga.

Prebiehajúce termíny

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.