Zákaznícka zóna

Od začiatku správne - Pilates.

Vybrať termín

Workshop môže byť výborným začiatkom pre pravidelné cvičenie a motivovať úplných nováčikov ale aj pre tých, ktorí už niečo cvičia, ale stále hľadajú cvičenie, pri ktorom budú vidieť výsledky v krátkom čase. Prejdeme si jednotlivé cviky a ich účinky na telo, spolu so správnym prevedením a dýchaním v pomalom tempe tak, aby boli pre telo užitočné a priniesli želaný výsledok. Workshop, na ktorom sa dozviete kto bol pán Pilates, prečo vytvoril svoje cviky a ako ich správne cvičiť.
-názov kurzu-

Workshop je vhodný pre úplných začiatočníkov, ženy aj mužov, ktorí sa chcú dozvedieť o princípoch Pilatesových cvikov, naučiť sa pri cvičení správne dýchať a v pomalom tempe si prejsť základné cviky tak, aby ich vedeli cvičiť aj doma.

Na workshope budeme cvičiť, je potrebné športové oblečenie. Všetky cvičebné pomôcky, malé občerstvenie aj pitný režim sú k dispozícii na mieste. Miesta na workshope sú limitované, rezervujte si svoje miesto vopred.

Ak chcete účasť na workshope kúpiť ako darček, prosím, kontaktujte nás pre vystavenie darčekovej poukážky mailom: happy@jaspis.sk.

Aktuálne termíny

Od začiatku správne - Pilates.

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.