Zákaznícka zóna

Pilates pre zdravý chrbát
5* 2 hodnotenia

Vybrať termín

Kurz zameraný na správne nastavenie chrbtice v jednotlivých pohyboch a na bezpečné prevedenie pozícií. Lekcie sú vedené v pomalšom tempe a s jednoduchšími pozíciami. Tento kurz je vhodný aj pre úplných začiatočníkov, aj pre ľudí vo vyššom veku. Pilates ráta aj s nedokonalosťami a limitmi, ktoré v sebe momentálne máme.
-názov kurzu-

Skupinové cvičenie pilates je určené zdravým ľuďom. Neodporúča sa cvičiť so zvýšenou teplotou, virózou, v akútnej bolesti. Pilates má pre telo veľa pozitívnych účinkov, no je veľmi dôležité cvičiť správne a bezpečne, preto sa na podložku vždy postavte s rešpektom ku svojmu aktuálnemu zdravotnému stavu.

Čo si treba priniesť a čo je dôležité počas hodiny?

V HAPPY sú však pre všetkých k dispozícii protišmykové podložky, aj deky nprikrytie po cvičení, ak však máte vlastnú podložku, je dobré si ju priniesť. Bude fajn, ak so sebou budete mať uterák, fľašu s vodou a pohodlné oblečenie. Cvičí sa naboso, bez ponožiek. Pred každou lekciou si vypnite svoj mobilný telefón, vyhoďte žuvačku a nechajte svoje starosti za dverami.

Počúvajte inštrukcie lektoriek a svoje vlastné telo. Neprepínajte svoje sily, nesnažte sa s nikým porovnávať ani súperiť. Počas lekcie sa sústreďte len na Vaše telo a Váš dych. Opravy lektoriek berte ako dar, prijímajte ich a rešpektujte. Na začiatku je náročné sústrediť sa na všetky pokyny a inštrukcie, ale postupne si telo nové pohybové vzorce pamätá. Svoje lekcie si užívajte. Pilates je radosť.

Je možnosť nahradiť si vymeškanú hodinu z kurzu?

V prípade, že nemôžete absolvovať niektorú lekciu svojho kurzu v riadnom termíne, máte možnosť ospravedlniť sa z tejto lekcie cez Vašu zákaznícku zónu - najneskôr do začiatku lekcie. Za každú vynechanú a ospravedlnenú lekciu si môžete vybrať náhradný termín - opäť cez svoju Zákaznícku zónu. Náhradné hodiny je možné čerpať iba do ukončenia Vášho kurzu, po ukončení kurzu budú hodiny vynulované. Náhradné hodiny majú limitovaný počet a ich kapacita je uvedená v rezervačnom systéme. Viac informácii tu.

Aktuálne termíny

Pilates pre zdravý chrbát

štvrtok, 16:45 - 17:45 hod.
30. 01. 2020 - 02. 04. 2020 (kalendár)
lektor: Elena Galajdová (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (45,00 €)

7 voľných miest

Prebiehajúce termíny

pondelok, 8:15 - 9:15 hod.
27. 01. 2020 - 30. 03. 2020 (kalendár)
lektor: Elena Galajdová (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (35,00 €)

6 voľných miest, zostáva 7 lekcií

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.