Zákaznícka zóna

Psychomotorická poradňa

Vybrať termín

Poradňa o psychomotorickom vývoji je určená predovšetkým pre rodičov detí od narodenia do 1 roka, nakoľko toto obdobie a hlavne jeho prvé mesiace sú najdôležitejšie pre naštartovanie správneho psychomotorického vývoja. Cieľom poradne je rodiča informovať o najdôležitejších medzníkoch a schopnostiach, ktoré by malo dieťatko zvládnuť v rámci jeho celkového psychomotorického vývoja, akým spôsobom a v akej postupnosti.
happy-individualne-lekcie-psychomotoricka-poradna.jpg

Rodič sa naučí ako správne sledovať prejavy svojho dieťatka, motivovať ho k aktívnemu pohybu a stimulovať k postupnému rozvoju dôležitých schopností tým správnym spôsobom. V prípade zistenia odchýlok prevedenia daných pohybových zručností od správneho spôsobu , hľadanie príčin , ukážka cvikov a doporučenie ako správne stimulovať dieťatko a aké podmienky mu vytvoriť pre nácvik nápravných opatrení. Cieľom poradne je taktiež ukážka správnej manipulácie s dieťatkom v tom- ktorom období , podľa unikátnej metódy Evy Kiedroňovej. 
 

Psychomotorická poradňa býva v piatky od 11:30 hod., pre rezerváciu konkrétneho termínu, nás kontaktujte mailom: happy@jaspis.sk

Aktuálne termíny

Psychomotorická poradňa

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.