Zákaznícka zóna

Výstava ručne kreslených mandál

Vybrať termín

V našich priestoroch je inštalovaná nádherná výstava mandál, ktoré sú nielen krásne, ale sú plné lásky a porozumenia. Autorkou mandál je lekárka, Ivana Jakabovičová, ktorá sa vo voľnom čase venuje kresleniu mandál.
Happy ručne kreslené mandaly

Mandaly sú vlastne kruhové diagramy, ktoré ukazujú, ako sa chaos stáva harmonickou formou. Stretáva sa v nich farba (ženská energia) a tvar (mužská energia). Dohromady tvoria harmonický celok. Tento nesie v sebe určitý druh energie, ktorá behom práce s obrazom pôsobí na dušu maliara alebo pozorovateľa. Pri pozeraní na mandalu sa duša ukľudňuje a vnútorný svet sa usporiadava a dochádza k upokojeniu na všetkých úrovniach. Je tu uplatnený princíp: “Harmónia vznikajúca na papieri sa prenáša do vnútra tvoriaceho.”

Príbeh mandál od autorky Ivany Jakabovičovej: " Moje mandaly kreslím ručne, voľnou rukou, každá je originál. Nakresliť jednu mandalu trvá 4-12 hodín.Mandaly som spočiatku rozdávala, ale potom prišla myšlienka pomôcť nimi dobrej veci. Keď si kúpite obrázok, celá suma ide na účet 13 ročného Daniela Droppu. Danko sa narodil s kombináciou diagnóz detská mozgová obrna a autizmus. Ako každá rodina s dieťaťom, ktoré má špeciálne potreby, bojujú s finančným nedostatkom. Vďaka Vašim príspevkom si môžu dovoliť kupovať pomôcky, ktoré im uľahčia život. A keďže sa myšlienka mandál pomerne rozšírila, tieto peniažky využíva aj ďalších 10 rodín s autistickými deťmi. Preto Vám chcem veľmi pekne poďakovať za Váš záujem, keď si vyberiete mandalu, na zadnej strane je jej popis a tiež Dankove číslo účtu.
Viac o mandalách nájdete na FB profile: Mandalky od Ivky "

Aktuálne termíny

Výstava ručne kreslených mandál

Prebiehajúce termíny

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.