Zákaznícka zóna

Pilates pre zdravý chrbát

Kurz zameraný na správne nastavenie chrbtice v jednotlivých pohyboch a na bezpečné prevedenie pozícií. Lekcie sú vedené v pomalšom tempe a s jednoduchšími pozíciami. Tento kurz je vhodný aj pre úplných začiatočníkov, aj pre ľudí vo vyššom veku. Pilates ráta aj s nedokonalosťami a limitmi, ktoré v sebe momentálne máme.

-názov kurzu-

Skupinové cvičenie pilates je určené zdravým ľuďom. Neodporúča sa cvičiť so zvýšenou teplotou, virózou, v akútnej bolesti. Pilates má pre telo veľa pozitívnych účinkov, no je veľmi dôležité cvičiť správne a bezpečne, preto sa na podložku vždy postavte s rešpektom ku svojmu aktuálnemu zdravotnému stavu.

Čo si treba priniesť a čo je dôležité počas hodiny?

V HAPPY sú však pre všetkých k dispozícii protišmykové podložky, aj deky nprikrytie po cvičení, ak však máte vlastnú podložku, je dobré si ju priniesť. Bude fajn, ak so sebou budete mať uterák, fľašu s vodou a pohodlné oblečenie. Cvičí sa naboso, bez ponožiek. Pred každou lekciou si vypnite svoj mobilný telefón, vyhoďte žuvačku a nechajte svoje starosti za dverami.

Počúvajte inštrukcie lektoriek a svoje vlastné telo. Neprepínajte svoje sily, nesnažte sa s nikým porovnávať ani súperiť. Počas lekcie sa sústreďte len na Vaše telo a Váš dych. Opravy lektoriek berte ako dar, prijímajte ich a rešpektujte. Na začiatku je náročné sústrediť sa na všetky pokyny a inštrukcie, ale postupne si telo nové pohybové vzorce pamätá. Svoje lekcie si užívajte. Pilates je radosť.

Rezervácia miesta v kurze a náhradná hodina

Kurz je vedený v uzavretej skupine, s presne stanoveným časom, termínom začiatku a konca - celý kurz trvá zvyčajne 10 týždňov. Ak je termínoch kurzu štátny sviatok, alebo školské prázdniny, hodina sa neučí a nie je zarátaná do ceny kurzy. Samotná rezervácia miesta v kurze je záväzná. Rezervácia miest je pre nás veľmi podstatný a dôležitý fakt pri plánovaní, zaradení do rozvrhu a spustení každého kurzového programu. Vzhľadom k obmedzenému počtu voľných miest, je Vaše miesto po potvrdení rezervácie pre ostatných klientov nedostupné, aby sa naň nemohol nikto iný prihlásiť.

V každom kurze je možné nahradiť si 2 vymeškané hodiny v inom kurze. Z organizačných dôvodov nebude možné preniesť si vymeškané lekcie do nového kurzu. V prípade vymeškania viacerých lekcií zo zdravotných dôvodov, Vám vyjdeme v ústrety do maximálnej možnej miery. Kontaktujte nás, prosím, čo najskôr e-mailom: happy@jaspis.sk.

Zobraziť bližší popis

Aktuálne termíny pre

Pilates pre zdravý chrbát

pondelok, 8:15 - 9:15 hod.
09.09. - 11.11.2019 (kalendár)
lektor: Elena Galajdová (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (50,00 €)

voľné miesta: 10

štvrtok, v čase 19:15 - 20:15
12.09. - 14.11.2019 (kalendár)
lektor: Elena Galajdová (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (45,00 €)

voľné miesta: 10

piatok, v čase 9:30 - 10:30
13.09. - 15.11.2019 (kalendár)
lektor: Elena Galajdová (detail)
mesto: Stupava (mapa)

prihlásiť sa (45,00 €)

voľné miesta: 6

Prebiehajúce termíny

V prípade, že máte záujem aby sme Vás informovali o nových termínoch, prihláste sa, prosím, k odoberaniu noviniek.

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.